Дев’ять цікавих фактів про двері

ФАКТ 1 – Двері приносять достаток та удачу до будинку

У п’ятницю прийнято згадувати про забобони та прикмети, пов’язані з дверима в будинку.

1. Відповідно до фен-шуй можна спати як завгодно, але тільки не вперед ногами до дверей або вікон, так як таке положення тіла вважається таким, що віддає свою життєву енергію. Людина прокинеться стомленою, і почуватиметься погано.

2. Стояти на порозі, згідно з народними забобонами, іноді можна, і навіть потрібно. Якщо ви хочете позбавитися негативних емоцій, встаньте на поріг і заждіть кілька хвилин, думаючи про свою проблему. Поганий настрій зніме, як рукою!

3. Поріг допоможе вам залучити удачу. Є народна прикмета, згідно з якою монетка під порогом приваблює достаток у будинок. Покладіть монетку під порогом вхідних дверей і перевірте правдивість цього забобону самі!

А двері магазину “Супермаркет Дверей” і так дарують удачу та достаток за замовчуванням, адже на кожній з них вже є монета – наш фірмовий знак якості.

ФАКТ 2 – Двері, Ньютон та коти

Який зв’язок між ними? Все дуже просто. Саме Ісааку Ньютону приписують авторство перших дверцят для кішок у будинку.

Всі ми знаємо, з якого боку від закритих дверей не знаходився кіт або кішка, вони обов’язково хочуть бути з протилежного боку – такий котячий закон. І саме спеціальні котячі дверцята рятують господарів від функцій дворецького у своєму будинку.

Прототип перших таких дверей з’явився завдяки Ісааку Ньютону та його кішці, яка вкотре спробувала завадити йому проводити експеримент зі світлом. Сер Ньютон просто прорізав отвір у вхідних дверях свого будинку.

ФАКТ 3 – Книги про двері

«Куди ведуть двері»? І двері, і книги мають багато спільного. Кожна з них як символ таємниць та загадок відкриває новий світ і дарує спогади.

Саме ці подібні риси все частіше втілюють фотографи у своїх роботах, втілюючи свої глибокі ідеї.

ФАКТ 4 – Історія 1000 та 1 двері

У Ліверпулі житловий багатоквартирний будинок отримав своєрідний дизайн – його фасад оформлено за допомогою вхідних дверей, що залишилися після реконструкції кількох житлових районів.

Але оскільки кожна двері зберегла свою фактуру і рельєф, після їх фарбування в червоний колір, загальний вигляд будинку вийшов цілісним та органічним.

ФАКТ 5 – Найоригінальніші двері у світі є високотехнологічні двері Tanakа виготовлені у Японії

Японська компанія-виробник представила в продаж сучасні автоматичні двері «Tanaka», які відкриваються тільки тоді, коли до них хтось підходить. Це дверна конструкція майбутнього, так як вона відкривається такого розміру і такої форми, що в приміщення зможе ввійти конкретна людина. Конструкція враховує всі особливості будови тіла відвідувача і «підлаштовується» під нього.

Модель складається з горизонтальних ковзаючих планок і доповнена сенсорною системою управління. Таким чином, сенсори точно розраховують форму людини і безпомилково її повторюють.

ФАКТ 6 – Найбезпечніші двері у світі знаходяться у Колумбії

Найбезпечніші двері знаходиться в Колумбії. Така модель має деякі особливості:

– куленепробивну поверхню;

– вогнетривкість;

– вибухостійкість;

– її неможливо розрізати інструментом з металу;

– доповнена 10 замками – 10 штирів, ширина кожного становить 2 см;

– наявність біометричної системи замків – перед входом здійснюється перевірка відбитків пальця, береться аналіз крові, щоб перевірити, що палець дійсно належить живій людині;

– відбувається інтеграція камери по IP (фото відвідувача відправляється користувачеві по електронній пошті після того, як він подзвонить в двері).

ФАКТ 7 – Кольорові вхідні двері в Ірландії

Яскраві ірландські двері — частина місцевого колориту і пам’ять про історичну подію. Після смерті королеви Вікторії вийшов указ про те, що всі двері на знак трауру мають бути забарвлені в чорний колір. Волелюбні ірландці на знак протесту забарвили двері у всі можливі кольори окрім чорного.

ФАКТ 8 – Найважчі двері в світі

 Найважчі двері — вагою 321,4 тонни — знаходяться в Америці в Національній лабораторії в штаті Каліфорнія.

За цими дверима в лабораторії ім. Лоуренса відбувається синтез нейтронів.

ФАКТ 9 – Голландські двері

Вони складаються з двох частин: верхньої і нижньої. З нею не страшне неприємне крижане повітря, яке обдає холодом ноги, коли доводиться відкривати вхідні двері, щоб відповісти на питання сусідів або розписатися в якому-небудь переліку!

Двійні голландські двері здаються нам незвичними.

Адже такі двері давним-давно ставили в середньовічних замках, тобто це добре забуте старе. Можна відкривати будь-яку частину дверей або обидві одночасно.

Отже, можна зробити висновки, скільки б цікавих фактів ви не читали, але  факти про двері займають своє особливе місце.

Кожні двері – унікальні. Виробники прагнуть до високотехнологічного виробництва та індивідуальністю., і саме завдяки цьому, у нашому магазині такий великий вибір.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *