Послуги з установки дверей
Установку міжкімнатних та вхідних дверей можна розділити на кілька етапів:
• Підготовка дверного отвору;
• Фрезерування петель і дверного механізму в дверне полотно (у вхідних дверях вже встановлені);
• Установка фурнітури;
• Збірка коробки і її монтаж в дверний отвір;
• Установка дверного полотна в коробку;
• Закріплення конструкції монтажною піною;
• При необхідності установка добірних планок;
• Установка наличників.
Чому краще не встановлювати двері самому?
• Двері мають дуже важку вагу, можна запросто травмуватися. У випадку з вхідними металевими дверима вага коливається від 40 до 120 кг;
• Інструменти, які необхідні для установки дверей потягнуть чималу грошову суму, крім інструментів також слід пам’ятати, що окремо купуються насадки на інструмент;
• У разі самостійного встановлення або установки Вашими робочими майстрами дверей, гарантія на двері не поширюється!
Якщо Ви все ж таки вирішили самі встановити двері без допомоги професійних установників, хотілося б Вам нагадати, як відбувається процес установки дверей.
Сам по собі процес установки дверей це вельми трудомістке заняття, в якому буде потрібно не тільки Ваша фізична підготовка, але і Ваш дорогоцінний час, скрупульозна акуратність і звичайно ж уважність, без неї нікуди, а ось допоможуть вам в цій нелегкій справі інструменти для установки міжкімнатних та вхідних дверей, без яких монтаж дверей просто буде неможливий. І тут кожен вибере зручний для себе інструмент, інструменти можуть бути як ручними, так і електроінструменти.
Заміри дверей
Перш ніж вибрати нові вхідні або міжкімнатні двері, ви повинні дізнатися декілька важливих параметрів: потрібний розмір полотна, чи потрібні будуть спеціальні добори, і в який бік буде відкриватися нове полотно. Заздалегідь знаючи відповіді на ці питання, буде значно простіше підібрати готовий варіант або ж замовити відповідний у фахівців.
1. Якщо на місці збереглися старі двері – потрібно виміряти колишнє полотно, записати всі показники і продемонструвати їх майстрам в фірмі, що спеціалізується на їх виготовленні або консультантам в магазині.
2. Поміряйте рулеткою ширину дверного отвору в трьох місцях. Запишіть їх, але за основу візьміть найменшу цифру. Точно таким же способом можна виміряти висоту отвору. Останній важливий параметр – товщина стіни.
3. Ширина у необхідного полотна повинна бути вужче, ніж у отвору на 8-10 см. Але так як у всіх виробників є стандарти розмірів дверей, можуть бути проблеми, якщо у вас вдома недостатня або надмірна ширина отвору під двері. У цьому випадку може знадобитися звузити його або навпаки, збільшити.
4. Різниця між висотою полотна і отвору повинна складати 6-10 см. Якщо такого запасу немає, то потрібно або спочатку замовляти двері нестандартного розміру, або прибирати зайву довжину полотна самостійно.
5. Вирішіть для себе в яку сторону будуть відкриватися ваші двері. Зрозуміти, з якого боку будуть відкриватися двері легко. Приставте полотно до отвору і подивіться, з якого боку петлі: якщо з правого двері правосторонні, якщо з лівого – лівосторонні.
6. Якщо розібратися самостійно з потрібними розмірами двері ви все ж не в силах, то запросіть фахівця замірника. Він же зможе підказати, чи потрібні вам добори, і якщо так, то якого розміру.
7. На розмір дверей так само впливає наявність або відсутність порога, так як він частина дверної коробки. Зверніть на це увагу. Особливо якщо після заміни ви збираєтеся його додати або прибрати. Це змінить розмір необхідного дверного полотна.
8. І останнє, з чим потрібно визначитися, це добори. Так як їх пряме призначення – це розширити брус коробки.
Перелік послуг з установки дверей:
1. Замір і консультація фахівця на об’єкті
2. Монтаж
3. Демонтаж
4. Розширення отвору
5. Установка дверей з добором (в тому числі з нульовим добором)
6. Установка подвійного добору/ зрощення добору
7. Установка телескопічного добору “Новий стиль”
8. Підрізка налічника (подовж)/обрізка коробки
9. Врізка вентиляційного вічка
10. Врізка скритих петель на “Новий стиль”
11. Поклейка ущільнювача
12. Встановлення обмежувача
13. Монтаж карнизу (капітель)
14. Монтаж розетки (4 шт)
15. Фрезеровка коробки, доборів, порогу
16. Прирізка плитки (чорнова )
17. Вставка під налічнік
18. Монтаж деревяного бруса
19. Прирізка плінтуса
20. Підрізка полотна
21. Збивка відкосів
22. Герметизація швів силіконом (обов’язково в санвузлах)