Про компанію

Про нас

Ласкаво просимо до нашого царства вхідних та міжкімнатних дверей, в магазин «Супермаркет дверей» за адресою Київська, 33.

Це двоповерховий шоу-рум, найбільший бутік м/к та вхідних дверей, площею в 450 м2 в місті Біла Церква, який почав свій грандіозний шлях з 15 вересня 2018 року. Саме цього дня ми відкрили свої двері всім бажаючим та охочим побачити нашу гордість.

В нашому магазині представлені понад 10 000 моделей вхідних та міжкімнатних дверей  та більше, ніж 300 одиниць зразків. Ми працюємо з такими виробниками, як Бастіон, Страж, Кьюдорс, Абвер, Родос, Термінус, Леадор, Артдор, Корфад, Омега та інші.

Окрім того, що в нашому магазині ви знайдете  те, що так давно шукали, також ви будете приємно вражені інтер’єром магазину, сервісом та розмірами торгівельних рядів.

У нас ви можете замовити повний спект послуг, а саме: консультація, замір спеціаліста, установка досвідченими монтажниками з досвідом роботи більше 15 років.

Наші досвідчені спеціалісти нададуть вам кваліфіковану консультацію та задовольнять найвибагливішого клієнта , представивши його увазі великий вибір моделей від економ до люкс класу та пригостивши вас запашною та смачною кавою. Також наш супермаркет дверей відрізняється від інших магазинів тим, що ми маємо якісну сервісну службу та постгарантійне обслуговування, а також в магазині діє постійна система знижок.

Біля магазину розташована велика паркова, а також предоставлений зручний вихід до маршрутів.

Тому, якщо ви шукаєте якісні двері до вашої оселі, завітайте до нас, адже у нас найкращі характеристики та вишуканий сучасний дизайн.

Ми поєднали все найкраще, що потрібно для ваших дверей в одну пропозицію.

  Наші співробітники

  Про нас

  18 років на ринку
  Двоповерховий шоу-рум міжкімнатних та вхідних дверей, площею в 450 м2 в м. Біла Церква.
  3100 нових клієнтів в рік
  Ми маємо якісну сервісну службу та постгарантійне обслуговування, а також в магазині діє постійна система знижок.
  Краща команда спеціалістів
  Досвідчені спеціалісти нададуть вам кваліфіковану консультацію та задовольнять найвибагливішого клієнта
  Понад 10 000 моделей дверей
  В нашому магазині представлено більше ніж 300 одиниць зразків.
  Працюємо з кращими виробниками України
  Великий вибір моделей від економ до люкс класу.
  Розрахунок товарів онлайн
  Зробимо прорахунки у зручному для вас режимі: телефоном чи особисто.

  Відгуки

  X